• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Διοίκηση - Στελέχη Επιχειρήσεων & Επιστήμη
  • Χημικοί Μηχανικοί
Ζητεί εργαζόμενο

Υπάλληλος Γραφείου Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου, Βιομηχανία Τροφίμων, Κομοτηνή, Ν. Ροδόπης

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά υπάλληλος γραφείου τμήματος ποιοτικού ελέγχου εκ μέρους βιομηχανίας τροφίμων στην Κομοτηνή.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνεί με πελάτες και προμηθευτές της εταιρίας για θέματα ποιότητας

  • Διαχείριση του τηλεφωνικού κέντρου & email

  • Αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων

  • Προετοιμασία διάφορων reports

  • Καταχώρηση και ενημέρωση πληροφοριών στο σύστημα διαχείρισης πελατών-προμηθευτών  της εταιρείας

  • Παροχή πληροφοριών και απαντήσεων σε ερωτήματα πελατών-προμηθευτών

  • Συνεχή επικοινωνία-συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι, Τ.Ε.Ι. (χημικός μηχανικός, τεχνολόγος τροφίμων, γεωπόνος)

  • Εξοικείωση με τα πρότυπα ποιότητας και τους κανονισμούς ασφάλειας

  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (ERP, MS Office)

  • Ικανότητες επικοινωνίας, ελέγχου και  διαχείρισης αλλαγών

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

  • Ευγενική και ευχάριστη  προσωπικότητα

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών

  • Δυνατότητες εξέλιξης

  • Επαγγελματικό και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις εργασίας

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΚΟΜΟΤΗΝΗ Ν. Ροδοπης 69100
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
MANDYNAMIC ΚΟΜΟΤΗΝΗ 69100
Ιδιώτης
user avatar