• Search
  • Jobs
  • Wanted
  • Διοίκηση - Στελέχη Επιχειρήσεων & Επιστήμη
  • Χημικοί Μηχανικοί
Requests employee

Υπεύθυνος Ποιοτικού Ελέγχου, Βιομηχανία Τροφίμων, Κομοτηνή, Ν. Ροδόπης

Description

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά υπεύθυνο ποιοτικού ελέγχου εκ μέρους βιομηχανίας τροφίμων στην Κομοτηνή.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για τον ποιοτικό έλεγχο όλων των εξερχόμενων εργασιών

  • Ελέγχει και αξιολογεί τη συμμόρφωση της εταιρίας με βάση τις απαιτήσεις των εφαρμοζόμενων προτύπων λειτουργίας

  • Παρακολουθεί τη διαδικασία παραγωγής και εντοπίζει τυχόν περιπτώσεις αστοχίας ή μη συμμόρφωσης

  • Προτείνει, εκπαιδεύει και εποπτεύει την εφαρμογή διορθωτικών και προληπτικών ενεργειών

  • Εποπτεύει το τμήμα Ποιοτικού Ελέγχου

  • Επικοινωνεί με πελάτες και προμηθευτές της εταιρίας για θέματα ποιότητας

  • Διαχειρίζεται εσωτερικές και εξωτερικές επιθεωρήσεις ποιότητας

  • Έχει την ευθύνη για την αποτελεσματική τεκμηρίωση του συστήματος

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι, Τ.Ε.Ι. (χημικός μηχανικός, τεχνολόγος τροφίμων, γεωπόνος)

  • Προϋπηρεσία 3 ετών στη διαχείριση συστημάτων ποιότητας σε βιομηχανία

  • Εξοικείωση με τα πρότυπα ποιότητας και τους κανονισμούς ασφάλειας

  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (ERP, MS Office)

  • Ικανότητες επικοινωνίας, ελέγχου και  διαχείρισης αλλαγών

  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών

  • Δυνατότητες εξέλιξης

  • Επαγγελματικό και ανθρωποκεντρικό περιβάλλον εργασίας

  • Σύγχρονες εγκαταστάσεις εργασίας

Classified details
Photos
Contact info
Contact
Advertising Space