• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Υποστήριξη Γραφείου - Εξυπηρέτηση Πελατών - Λογιστήριο
  • Logistics - Αποθήκη
Προωθημένη Ζητεί εργαζόμενο

Ζητείται Αποθηκάριος για πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή

Εταιρεία ειδών οικιακής χρήσης Χονδρικής Πώλησης ενδιαφέρεται να προσλάβει Αποθηκάριο για το καταστημα της στη Μενεμένη Θεσσαλονίκης στην οδό Γιαννιτσών :

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή εμπορευμάτων & τακτοποίηση αποθήκης

  • Φόρτωση - Εκφόρτωση προϊόντων

  • Εκτέλεση παραγγελιών

  • Παρακολούθηση ελλείψεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία 23 - 40 ετών

  • Απολυτήριο Λυκείου

  • Βασική Γνώση Η/Υ

  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

  • Κάτοικος δυτικής Θεσσαλονίκης για εύκολη πρόσβαση στον χώρο εργασίας

  • Επικοινωνιακός - Εξυπηρετικός - Οργανωτικός - Αποδοτικός - Φιλότιμος με όρεξη για δουλειά

Παροχές

  • Εξαήμερο οκταωρη εργασια απασχόλησης

  • Ασφαλιστική κάλυψη

  • Ωράριο Δευτερα - Παρασκευη 10:00 έως 18:00 και Σαββατο 09:00 έως 17:00.

Παρακαλούμε στείλτε τα βιογραφικά σας σημειώματα μέσω φόρμας επικοινωνίας

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
Giorgos V
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 54628
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
Giorgos V ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 54628
Ιδιώτης