• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Συγκοινωνίες & Μεταφορές
  • Οδηγοί Οχημάτων
Ζητεί εργαζόμενο

Οδηγοί με δίπλωμα Ε' Κατηγορίας

Περιγραφή

H ELVIAL είναι μία ελληνική εταιρία η οποία δραστηριοποιείται στην αγορά διέλασης αλουμινίου για περισσότερα από 30 χρόνια. Με Διεθνή παρουσία σε περισσότερες από 30 χώρες και εξαγωγική δραστηριότητα που φτάνει το 75% η ELVIAL αποτελεί στρατηγικό συνεργάτη πολλών καταξιωμένων επιχειρήσεων αλουμινίου στην Ελλάδα και στην Ευρώπη προσφέροντας λύσεις υψηλών απαιτήσεων τόσο στα αρχιτεκτονικά συστήματα αλουμινίου όσο και στα βιομηχανικά προφίλ.

Λόγω της συνεχούς της ανάπτυξης αναζητά νέο συνεργάτη για το τμήμα Διακίνησης και Αποστολών.

Βασικά Καθήκοντα:

  • Παράδοση των εμπορευμάτων στους πελάτες της εταιρείας

  • Μέριμνα για την ορθή χρήση των οχημάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης Ε΄ κατηγορίας

  • Προϋπηρεσία στην ειδικότητα 3-6 έτη

  • Προϋπηρεσία σε φορτηγό ρυμουλκόμενο ή ημιρυμουλκόμενο

  • Πιστοποίηση ΠΕΙ(Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας)

Παροχές:

  • Πλήρης Απασχόληση

  • Μεταφορά προσωπικού με λεωφορεία από Θεσσαλονίκη & Κιλκίς

  • Δωρεάν ιδιωτική ασφάλιση υγείας

  • Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Εκπαίδευσης

  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

  • Σύγχρονο και σταθερό περιβάλλον εργασίας

Στοιχεία αγγελίας
Στοιχεία επικοινωνίας
ELVIAL
ΚΙΛΚΙΣ 61100

Επιβεβαιωμένος χρήστης
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
Ιδιώτης