• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Εστίαση - Τρόφιμα - Ποτά
  • Μάγειρες - Σεφ
Ζητεί εργαζόμενο

Μάγειρας Γ', Ψητοπολείο, Αγκίστρι, Σεζόν 2024

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά Μάγειρα Γ', εκ μέρους ψητοπωλείου στο Αγκίστρι.

Αρμοδιότητες:

  • Φροντίδα για τις πρώτες ύλες

  • Εκτέλεση των παρασκευών

  • Έλεγχος των προϊόντων για την ποιότητά τους

  • Τήρηση όλων των κανόνων υγιεινής & ασφάλειας στους χώρους της κουζίνας

  • Συνεργασία με όλα τα μέλη της κουζίνας

  • Διατήρηση του χώρου καθαρού

  • Βοηθητικές εργασίες

  • Επικοινωνία με τον προϊστάμενο για τυχόν ελλείψεις & άμεση αναπλήρωσή τους

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη

  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση, ταχύτητα

  • Επαγγελματική εμφάνιση & ευγένεια

  • Ομαδικότητα & συνεργασία

Παροχές:

  • Μισθός

  • Ασφάλιση

  • Διαμονή - Διατροφή

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΑΙΓΙΝΑ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ 18010
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
MANDYNAMIC ΑΙΓΙΝΑ 18010
Ιδιώτης
user avatar