• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Τουρισμός
  • Ρεσεψιονίστ
Ζητεί εργαζόμενο

Front Desk/Reception, Ξενοδοχειακή Μονάδα, Θάσος

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά Front Desk / Receptionists εκ μέρους πολυτελούς ξενοδοχειακής Μονάδας στη Θάσο για τη Θερινή Σεζόν 2024. Οι υποψήφιοι–ες θα πρέπει να διαθέτουν θετική διάθεση, υπευθυνότητα και επαγγελματισμό.

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή των πελατών του ξενοδοχείου

  • Διεκπεραίωση των διαδικασιών check in/check out και χρεώσεων

  • Επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα του ξενοδοχείου για παρέμβαση και αντιμετώπιση τυχόν προβλημάτων ή παραπόνων

  • Διασφάλιση ότι ο χώρος της υποδοχής είναι τακτοποιημένος

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (οποιαδήποτε άλλη ξένη γλώσσα, θα θεωρηθεί προσόν)

  • Άριστη γνώση MS Office

  • Οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές:

  • Μισθός

  • Ασφάλιση

  • Διαμονή

  • Θερινή σεζόν 2024

Αναβαθμίστε την καριέρα σας σε ένα περιβάλλον που εκτιμά την ομαδική εργασία, την προσαρμοστικότητα και τη χαρά της παροχής εξαίρετων υπηρεσιών στους επισκέπτες.

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΘΑΣΟΣ Ν. Καβαλας 64004
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
MANDYNAMIC ΘΑΣΟΣ 64004
Ιδιώτης
user avatar