• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Συγκοινωνίες & Μεταφορές
  • Οδηγοί Οχημάτων
Ζητεί εργαζόμενο

Οδηγός Φορτηγού

Περιγραφή

Η  "TEFACO Α.Ε.Β.Ε." είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία, με αντικείμενο την εισαγωγή και διανομή πλαστικών και χάρτινων προϊόντων μιας χρήσης, ειδών πάρτι και ειδών οικιακής χρήσης με μακρόχρονη πορεία από το 1977. Οι εγκαταστάσεις της εταιρίας βρίσκονται στον Άγιο Στέφανο Αττικής. Σε μια προσπάθεια συνεχούς βελτίωσης και ανάπτυξης, αναζητούμε οδηγό διανομής, με δίπλωμα Γ κατηγορίας

Περιγραφή θέσης:

Παράδοση παραγγελιών

Δημιουργία ημερήσιου δρομολογίου

Φόρτωμα των αυτοκινήτων

Συλλογή και μετακίνηση προϊόντων μεταξύ των αποθηκών της εταιρίας

Ο ιδανικός υποψήφιος διαθέτει τα εξής προσόντα:

Δίπλωμα Γ κατηγορίας

Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)

Απολυτήριο γενικού ή τεχνικού Λυκείου

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση έως 2 έτη θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Γνώση των πρακτορείων και του λεκανοπεδίου Αττικής

Ομαδικό πνεύμα λειτουργίας

Ικανότητα στην εξυπηρέτηση πελατών

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψήφιους

Η εταιρία προσφέρει άριστες συνθήκες εργασίας, συνεχή εκπαίδευση, δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης και ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών.

Πληροφορίες Επικοινωνίας

Διεύθυνση: Λ. Κρυονερίου

ΤΚ: 14565

Πόλη: Άγιος Στέφανος Αττικής

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
TEFACO ΑΕΒΕ
ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ 14565
user avatar

Επιβεβαιωμένος χρήστης
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
TEFACO ΑΕΒΕ ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14565
Ιδιώτης
user avatar