Ζητεί εργαζόμενο

Τεχνικός Μηχανολογικής Κατεύθυνσης, Βιομηχανία Τροφίμων, Καλοχώρι, Ν. Θεσσαλονίκης

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά τεχνικό μηχανολογικής κατεύθυνσης εκ μέρους βιομηχανίας τροφίμων, στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση μηχανολογικού εξοπλισμού γραμμών παραγωγής

  • Συμμετοχή σε σχεδιασμό και υλοποίηση μηχανημάτων παραγωγής

  • Συντήρηση μηχανολογικών εξαρτημάτων των υποδομών του εργοστασίου

  • Κυλιόμενο ωράριο με βάση το πρόγραμμα παραγωγής

  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα

  • Διασφάλιση ασφάλειας στο χώρο

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον επεξεργασίας τροφίμων, τουλάχιστον 2 έτη

  • Πτυχίο τεχνικής σχολής ΙΕΚ/ ΕΠΑΛ/ ΤΕΙ, μηχανολογικής κατεύθυνσης

  • Ομαδικότητα & συνεργασία

  • Οργάνωση & επαγγελματισμός

  • Καλή γνώση Αγγλικών

  • Επαγγελματική εμφάνιση & ευγένεια

  • Κάτοχως άδειας οδήγησης & Ι.Χ.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Ασφάλιση

  • Εκπαίδευση

  • Πλήρης απασχόληση

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΚΑΛΟΧΩΡΙ Ν. Θεσσαλονικης 57009
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
MANDYNAMIC ΚΑΛΟΧΩΡΙ 57009
Ιδιώτης
user avatar