• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Εστίαση - Τρόφιμα - Ποτά
  • Λαντζιέρηδες
Ζητεί εργαζόμενο

Λαντζιέρηδες-ισσες, Θερινή Σεζόν 2024

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά Λαντζιέρηδες-ισσες εκ μέρους επιχειρήσεων σε όλη την Ελλάδα για τη Θερινή Σεζόν 2024. Οι υποψήφιοι–ες θα πρέπει να διαθέτουν θετική διάθεση, υπευθυνότητα και επαγγελματισμό.

Αρμοδιότητες:

  • Πλύσιμο μαγειρικών σκευών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα

  • Συνέπεια και υπευθυνότητα

  • Οργάνωση και επαγγελματισμός

Παροχές:

  • Πλήρης Ασφάλιση

  • Μισθολογικό Εύρος : 900 € - 1.200 €

  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΕΔΕΣΣΑ Ν. Πελλης 58200
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
Ιδιώτης
user avatar