• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Εστίαση - Τρόφιμα - Ποτά
  • Κρεπαδόροι
Ζητεί εργαζόμενο

Τεχνίτης-ρια Κρέπας, Creperie, Νίκαια Πειραιάς

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη αμιγώς ελληνική εταιρεία προσωρινής απασχόλησης, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της εκμίσθωσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 45.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά υπαλλήλους Τεχνίτης-ρια Κρέπας εκ μέρους Café στη Νίκαια, Πειραιάς.

Αρμοδιότητες:

  • Παραγωγή κρέπας

  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Γνώση παραγωγής κρέπας

  • Γνώση αγγλικών

  • Iκανότητα εργασίας υπό πίεση

  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας

  • Προετοιμασία του πόστου

  • Συμμόρφωση με τους κανονισμούς υγείας και ασφάλειας

  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας

Παροχές:

  • Μισθός

  • Ασφάλιση

  • Πλήρης Aπασχόληση

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΝΙΚΑΙΑ Ν. ΑΤΤΙΚΗΣ 18450
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
Ιδιώτης
user avatar