Ζητεί εργαζόμενο

Τεχνίτης

Τεχνίτης

900 έως 1.199 € / μήνα
Περιγραφή
ORANGE GROUP

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΠΙΓΡΑΦΩΝ

Στην Orange Group ψάχνουμε για άτομα μοναδικά.

Εάν είσαι τεχνίτης, τελειομανής, με προυπηρεσία σε επιγραφές - διαφημιστικές κατασκευές,

εάν λατρεύεις να δημιουργείς και το τέλειο αποτέλεσμα είναι για σένα το αυτονόητο τότε ανήκεις ήδη στην ομάδα μας!

Επικοινώνησε Δευτέρα-Παρασκευή 09:00πμ-17:00μμ

Απαραίτητα προσόντα:

Ατομικές Δεξιότητες : Εργατικότητα, Ταχύτητα, Συνέπεια, Ευγένεια, Ομαδική εργασία.

Επαγγελματικές Δεξιότητες: ευχέρεια σε χειρωνακτικές κατασκευές, ευχέρεια σε χρήση εργαλείων χειρός, χρήση σκάλας, δίπλωμα οδήγησης.

Αρμοδιότητες: κατασκευές επιγραφών, τοποθέτηση επιγραφών, τοποθέτηση αυτοκόλλητων βινυλίων σε επιφάνειες.

Συνθήκες εργασίας: Μόνιμη θέση, πενθήμερη εργασία, μισθός με εξέλιξη.

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ Ν. Θεσσαλονικης 55132
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
ORANGE GROUP ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 55132
Ιδιώτης