• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Διάφορες Υπηρεσίες - Ειδικότητες
  • Χειριστές Μηχανημάτων
Ζητεί εργαζόμενο

Χειριστής Χωματουργικών Μηχανημάτων - Αθήνα

Περιγραφή

Η Work4u αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, εταιρία που ειδικεύεται στην εγκατάσταση δικτύων οπτικών ινών, έναν επαγγελματία Χειριστή Χωματουργικών Μηχανημάτων (με άδεια χειριστή όλης της 1ης κατηγορίας) για μόνιμη απασχόληση στην Αθήνα.

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Χειρισμός χωματουργικού μηχανήματος Bobcat (Captepillar 262d)

  • Συντήρηση μηχανημάτων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άδεια χειριστή χωματουργικών μηχανημάτων (1η κατηγορία)

  • Απαραίτητη η γνώση χειρισμού μηχανήματος Bobcat

  • Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε εργοτάξιο

  • Δίπλωμα οδήγησης

  • Άριστη ικανότητα επικοινωνίας και λειτουργίας σε ομάδα

  • Οργάνωση, μεθοδικότητα, αποτελεσματική διαχείριση χρόνου και προτεραιοτήτων

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Η εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

  • Επιπλέον χρηματικό bonus

  • Ιδιωτική Ασφάλιση & ιατρική περίθαλψη

  • Ευκαιρίες εξέλιξης σε μελλοντικά έργα της εταιρείας

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε καθημερινά (9.00 π.μ. - 5.00 μ.μ) στο ή να στείλετε ηλεκτρονικά το βιογραφικό σας στο

Στοιχεία αγγελίας
Στοιχεία επικοινωνίας
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
Work4U ΑΘΗΝΑ 10431
Ιδιώτης