• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Εμπόριο & Προώθηση
  • Πωλητές - Προωθητές Προϊόντων (promoters) - Merchandisers
Ζητεί εργαζόμενο

ΒΟΗΘΟΣ ΠΩΛΗΤΗ ΠΑΓΚΟΥ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ

Περιγραφή

Η εταιρεία ΣΑΒΒΑΤΗΣ επεκτείνει τις δραστηριότητες της. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί να προσλάβει :

ΒΟΗΘΟ ΠΩΛΗΤΗ ΠΑΓΚΟΥ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εύρεση και μεταφορά ανταλλακτικών από την Αποθήκη των εγκαταστάσεων.

  • Βοήθεια στις πωλήσεις ανταλλακτικών των Brands που αντιπροσωπεύει η εταιρεία.

  • Παρακολούθηση υφιστάμενου πελατολογίου και ενέργειες διεύρυνσης αυτού.

  • Κατανόηση και εξυπηρέτηση των αναγκών των πελατών.

  • Διασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Κατοχή πτυχίου Τεχνικής κατεύθυνσης.

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση.

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office).

  • Επιθυμητή γνώση ERP προγραμμάτων.

  • Πελατοκεντρική προσέγγιση και ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης.

  • Δυναμική προσωπικότητα, με επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.

  • Αποτελεσματικότητα υπό συνθήκες πίεσης.

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους).

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.

  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.

  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

                                                     Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Έμπορος
SAVATIS CARS & TRUCKS
Προέκταση Παπάγου (Άνωθεν Περιφερειακού)
ΕΥΟΣΜΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 56224
Οδηγίες - προβολή στον χάρτη
user avatar

Έμπορος στο car.gr από: 24-01-2013
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης