• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Εμπόριο & Προώθηση
  • Πωλητές - Προωθητές Προϊόντων (promoters) - Merchandisers
Ζητεί εργαζόμενο

Πωλήτριες/ες Λιανικής (Σεζόν), Κατάστημα Λιανικής, Μύκονος

Περιγραφή

Η MANDYNAMIC είναι η μεγαλύτερη εταιρεία ανθρώπινου δυναμικού στην Ελλάδα, που εξειδικεύεται στα πεδία της αναζήτησης και της διάθεσης προσωπικού. Στην πολυετή λειτουργία της, η εταιρεία έχει εξυπηρετήσει αποτελεσματικά περισσότερες από 3.000 επιχειρήσεις και έχει διαθέσει πάνω από 50.000 εργαζόμενους.

Η MANDYNAMIC αναζητά πωλήτριες καταστήματος, εκ μέρους καταστήματος λιανικής, στη Μύκονο για την Θερινή Σεζόν 2024.

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών

  • Διαχείριση ταμείου

  • Πωλήσεις γυναικείας μόδας, υποδημάτων και αξεσουάρ

  • Τακτοποίηση καταστήματος

  • Διατήρηση καθαρού και καλά εφοδιασμένου χώρου

  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομαδας

  • Τήρηση προτύπων υγιεινής και κανονισμών υγείας & ασφάλειας στο χώρο

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση λιανικής πώλησης θα εκτιμηθεί

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

  • Γνώση M/S office

  • Ευχάριστη προσωπικότητα & ομαδικό πνεύμα

  • Συνέπεια & υπευθυνότητα

  • Οργάνωση & επαγγελματισμός

  • Ομαδικότητα & συνεργασία

Παροχές:

  • Μισθός

  • Ασφάλιση

  • Διαμονή

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Στοιχεία επικοινωνίας
MANDYNAMIC
ΜΥΚΟΝΟΣ Ν. Κυκλαδων 84600
user avatar
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης
MANDYNAMIC ΜΥΚΟΝΟΣ 84600
Ιδιώτης
user avatar