Ζητεί εργαζόμενο

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Περιγραφή

Η εταιρεία ΣΑΒΒΑΤΗΣ επεκτείνει τις δραστηριότητες της. Αναζητώντας ένθερμους υποψήφιους, με ζήλο και διάθεση για εξέλιξη, επιθυμεί να προσλάβει :

ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ  ΟΧΗΜΑΤΩΝ

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και παράδοση των οχημάτων των πελατών του συνεργείου βάσει των διαδικασιών που ορίζονται από την εταιρεία.

  • Συμμετοχή στην ενημέρωση και επεξήγηση του κόστους επισκευής ή συντήρησης των οχημάτων στους πελάτες.

  • Μέριμνα για την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών όπως επίσης ενημέρωση σε θέματα ανταλλακτικών των οχημάτων.

  • Προγραμματισμός και follow up ραντεβού επισκευής οχημάτων/υποδοχή πελατών.

  • Παρακολούθηση εγγυήσεων

  • Συμμετοχή στον έλεγχος τιμολογίων εξωτερικών συνεργατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ ή T.E.I. Τεχνολογικής ή Μηχανολογικής Κατεύθυνσης.

  • Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office, Excel).

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

  • Δυναμική προσωπικότητα με προσανατολισμό στο αποτέλεσμα.

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.

  • Μεθοδικότητα, ευελιξία, δυναμισμός και ανάληψη πρωτοβουλιών.

  • Αξιοπιστία, συνέπεια και οργανωτικότητα.

  • Ικανότητα δημιουργίας σχέσεων εμπιστοσύνης.

  • Πνεύμα πελατοκεντρικής προσέγγισης.

  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

O Όμιλος προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βασισμένο στα προσόντα του υποψηφίου.

  • Ευκαιρίες βελτίωσης και εκπαίδευσης, μέσω επιμορφωτικών προγραμμάτων.

  • Προοπτικές εξέλιξης και δυνατότητες ανάπτυξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον.

                          Για όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Έμπορος
SAVATIS CARS & TRUCKS
Προέκταση Παπάγου (Άνωθεν Περιφερειακού)
ΕΥΟΣΜΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 56224
Οδηγίες - προβολή στον χάρτη
user avatar

Έμπορος στο car.gr από: 24-01-2013
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης