• Αναζήτηση
  • Αγγελίες Εργασίας
  • Ζητείται
  • Συγκοινωνίες & Μεταφορές
  • Οδηγοί Οχημάτων
Ζητεί εργαζόμενο

ΟΔΗΓΟΣ EX-VAN (SPRINTER)

Περιγραφή

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Freshways, με έδρα στη Λεωφόρο Διυλιστηρίων, Άνω Λιόσια, με  δυναμική παρουσία 16 ετών στον χώρο των ψυχόμενων τροφίμων και συγκεκριμένα στην παραγωγή φρέσκων σάντουιτς και έτοιμων σαλατών, στο πλαίσιο διεύρυνσης των δραστηριοτήτων της αναζητά έναν Oδηγό Ex-Van

Δέσμευση της εταιρείας είναι η δημιουργία ενός εργασιακού περιβάλλοντος που θα εμπνέει και θα ανταμείβει τους ανθρώπους της, επιδιώκοντας συνεχή προσωπική ανάπτυξη, βασισμένο στις αρχές της αφοσίωσης και της ηθικής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη, στο χώρο διανομής πώλησης τροφίμων  με Sprinter κάτω των 3,5 τόνων

  • Κάτοχος διπλώματος  Β΄ κατηγορίας, Γ’ κατηγορίας θα συνεκτιμηθεί

  • Απόφοιτος Λυκείου (Κάτοχος πτυχίου ανώτερου εκπαιδευτικού ιδρύματος θα συνεκτιμηθεί)

  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ & Smartphone

  • Υπευθυνότητα, οργάνωση, ομαδικό πνεύμα

  • Επιμονή και υπομονή για την επίτευξη στόχων

  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου

  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Αρμοδιότητες

  • Φόρτωση προϊόντων

  • Έκδοση παραστατικών με χρήση PDA & φορητού εκτυπωτή

  • Διανομή εμπορεύματος σε προεπιλεγμένα σημεία διανομής πώλησης

  • Τοποθέτηση προϊόντων

  • 6ημερη πρωινή εργασία Δευτέρα - Σάββατο

Παροχές

  • Δυνατότητα εξέλιξης

  • Διαρκής εκπαίδευση

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών

Στοιχεία αγγελίας
Φωτογραφίες
Έμπορος
FRESHWAYS
Θέση Τζαβερδέλλα
ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 13341
Οδηγίες - προβολή στον χάρτη

Έμπορος στο car.gr από: 06-04-2019
Επικοινωνία
Xώρος Διαφήμισης